Zobacz więcej:

Kontakt do mnie:
Starszy Ratownik
Adam Choromański
Tel. 600 196 394
instruktor@
ratownikwodny.eu
Miejsce zajęć:
Pływalnia przy Zespole Szkół
ul. Gubinowska 28
Warszawa - Wilanów   »

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu oraz do zapisania się na wybrany kurs:

Adam Choromański - ratownik i instruktor

Już od najmłodszych lat uczyłem się pływać, moje zauroczenie pływackie przekładało się na częsty kontakt z wodą poprzez relaks, zawody a później pracę.

Od 10 lat związany jestem z ratownictwem wodnym, początkowo jako młodszy ratownik WOPR. Pod nadzorem doświadczonych ratowników i instruktorów WOPR zdobywałem doświadczenie oraz podnosiłem swoje kwalifikacje. Poprzez ratownika WOPR a później starszego ratownika WOPR w roku 2010 roku dołączyłem do grona instruktorów ratownictwa z nr 1115 i zacząłem przekazywać swoją wiedzę kolejnemu pokoleniu ratowników.

Od 7 lat zajmuję się nauczaniem pływania, przekrój moich uczniów jest od 4 do 104 lat. Prowadzę zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, a także dla młodzieży, studentów i osób po 50-tym roku życia. Pracuję z ludźmi w grupach oraz indywidualnie. Moją miłość do wody rozszerzyłem na piłkę wodną, olimpijską dyscyplinę zespołową, wykorzystującą umiejętności pływania we wspaniałej atmosferze, przy wspólnej rywalizacji oraz wspaniałej zabawie. Uczę piłki wodnej od 6 lat prowadząc klub sportowy oraz wykorzystując elementy piłki wodnej w nauczaniu ratowniczym i pływackim.

W czasie wolnym relaksuję się głównie nad wodą poprzez nurkowanie, jeżdżąc na nartach wodnych czy prowadząc patrole nad Zalewem Zegrzyńskim na łodzi motorowej, a także uprawianiem jeździectwa po lasach nadarzyńskich. Jestem w szczęśliwym związku małżeńskim z żoną Julią.

Kontakt - telefon:

600 196 394

Kontakt emailowy:

adam.choromanski@gmail.com